Aktuálně


       Turnaje ženy:

Včera 19.12.2016 dorazila oficiální zpráva z největšího halového turnaje v kopané Kamenex Cup (Uherský Brod) od hlavního pořadatele pana Zpěváka.Družstvo žen Kotouče Štramberk obsadilo velmi hezké 7.místo z 20ti startujících, když v 11utkáních 1x zvítězilo,1x prohrálo a 9x remizovalo.(celkové skoré 2:3.Klára Kociánová se stala Nejlepší hráčkou svého týmu a dále byla vyhodnocena jako Nejlepší brankářka celého turnaje.Děkujeme hráčkám, trenérům a členům realizačního týmu za výbornou reprezentaci.
Do bojů v prestižním turnaji s mezinárodní účastí zasáhlo celkem 20 týmů. Nejlepší desítka si to pak rozdala ve finálové skupině.

KONEČNÉ POŘADÍ – FINÁLOVÁ SKUPINA

1 – ŠKF VIX ŽILINA (nejlepší hráčka: Veronika Sluková) 16 bodů
2 – FC SLOVÁCKO ženy (nejlepší hráčka: Sára Barnetová) 16 bodů
3 – FC ZBROJOVKA BRNO (nejlepší hráčka: Linda Bečicová) 15 bodů
4 – FC SLOVÁCKO juniorky (nejlepší hráčka: Natálie Valášková) 14 bodů
5 – SPARTAK MYJAVA (nejlepší hráčka: Sabina Pavková) 13 bodů
6 – AC SPARTA PRAHA juniorky (nejlepší hráčka: Eliška Sonntagová) 12 bodů
7 – KOTOUČ ŠTRAMBERK (nejlepší hráčka: Klára Kociánová) 10 bodů
8 – ŠK SLOVAN BRATISLAVA ženy (nejlepší hráčka: Sonja Starčevič) 9 bodů
9 – ŠK VRAKUŇA BRATISLAVA (nejlepší hráčka: Jana Kéryová) 6 bodů
10 – ŠK SLOVAN BRATISLAVA juniorky (nejlepší hráčka: Dominika Rezeková) 6 bodů

SKUPINA o 11. - 15. místo

11 – SK SLAVIA PRAHA juniorky (nejlepší hráčka: Klára Zelená) 9 bodů
12 – MFK TOPVAR TOPOĽČANY (nejlepší hráčka: Katarína Masaryková) 8 bodů
13 – ŠK SVÄTÝ JUR (nejlepší hráčka: Barbora Pucherová) 7 bodů
14 – FK LUŽKOVICE (nejlepší hráčka: Veronika Bednaříková) 3 body
15 – ČSK UHERSKÝ BROD (nejlepší hráčka: Petra Eliášová) 1 bod

SKUPINA o 16. - 20. místo

16 – AS TRENČÍN (nejlepší hráčka: Laura Harušťáková) 12 bodů
17 – FC SPARTAK TRNAVA (nejlepší hráčka: Petra Nadaská) 7 bodů
18 – FK DÚBRAVKA BRATISLAVA (nejlepší hráčka: Mária Menkeová) 4 body
19 – SPARTAK VALAŠSKÉ KLOBOUKY (nejlepší hráčka: Jana Juřenčáková) 3 body
20 – FC BANÍK OSTRAVA (nejlepší hráčka: Kateřina Fojtíková) 2 body

Nejlepší hráčka turnaje: Iveta Neveďalová (Myjava)
Nejlepší střelkyně turnaje: Klaudie Fabová (Slovácko ženy)
Nejlepší brankářka turnaje: Klára Kociánová (Štramberk)
Miss turnaje: Aneta Malatová (Slovácko juniorky)